.

.

Шминка Четки Сет, се Соочуваат со Фондацијата Прав Четки Око Сенки Шминка Четки Подарок за Дамите Убавина Essentials Алатка

Шминка Четки Сет, се Соочуваат со Фондацијата Прав Четки Око Сенки Шминка Четки Подарок за Дамите Убавина Essentials

мислење на клиентот:

DEN 62.16
Достапност
Во достапна форма

ПОВЕЌЕ ШМИНКА ЧЕТКИ : Овој сет има и голем капацитет.Одлично за шминка почетници и професионална шминка љубовници.ГАЗИРАНИ И ГУСТИ : Пофини и помек од нормално влакната.Без иритација, блага кон кожата, тоа дури и може да се користи на бебешка кожа.Густа влакната полесно да го зграби и се вклопуваат козметика, совршен за да се применуваат вашиот лосиони, око сенки, прав.ДОБРО ЗА ПАТУВАЊЕ : Со четка корисникот опис, ќе можете брзо да се препознаат и да се најде соодветна четка.Нашите производи, исто така, имаат видео инструкции за да се разбере подобро како да ги користите.Висок Квалитет : Наменет за шминка почетници и ентузијасти како шминка четка за полнење е лесен за употреба и супериорен во квалитет по прифатлива цена, комплетен асортиман за да ви овозможува да ги чувате вашите шминка.Идеален подарок за мајка, сопруга, женски пријатели.ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил во секое време.Ние сме посветени на креирање на квалитетни производи и услуги за вас.Спецификација : ✨Количина : 10 Pcs ✨Материјал : Висок крајот пластична рачка, висок квалитет на устата цевка, влакна волна ✨Пакет Вклучуваат : 10 x шминка четка.

Клучни карактеристики

✨Quantity:
10Pcs
✨Material:
High end plastic handle, high quality mouth tube, fiber wool
✨Package Include:
10 x makeup brush

Им се допаѓа и на купувачите