.

.

Kigin 15 Бои Concealer Палета На Лицето Крем Шминка Четка Капка Издувам Поставите Шминка Поставува

Kigin 15 Бои Concealer Палета На Лицето Крем Шминка Четка Капка Издувам Поставите Шминка Поставува

мислење на клиентот:

DEN 588.00
Достапност
Во достапна форма

Лесен за употреба и удобен за носење.Прикрие лицето дефект, се создаде нагласи и сенка.Може да се користи на носот, лицето, очите, што ќе стојат во толпата.Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Четка Должина : 13.5 cm/5.3 инчен.Состојка : Mineral Color : Како Picture Brush Материјал : Nylon Type : Чудни главата четка, Пламен brush Size : Целосна Size Brush Должина : 13.5 cm/5.3 inch Effect : Concealer Gender : Women Skin Тип : Сите skin Occasion : Случајни, Партија, Dating Region на Производство : China Quantity : 1 Set Features : Лесен за употреба и е погодно да се carry Conceal лицето дефект, се создаде нагласи и shadow Can се користи на носот, лицето, очите, што го издвојува во crowd Suitable и за професионална употреба и дома use How Да се Користат : 1. Нежно издржам стап во текот на јаготки, челото коски, и храмови, или било каде светлина природно допира face2. Се користи со brusher или hand3. Се користи за контура highlighter Concealer brush Package Содржина : 1 x Concealer Палета, 1 x Шминка Четка, 1 x Puff Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите