.

.

Lovepop Најдобар Дедото Денот на Таткото 3D Pop-Up Поздрав Картичка, 1 Кт, 5 X 7 Инчи, Подароци За Тато

Lovepop Најдобар Дедото Денот на Таткото 3D Pop-Up Поздрав Картичка, 1 Кт, 5 X 7 Инчи, Подароци За Тато

мислење на клиентот:

DEN 312.00
Достапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА : Најдобар Дедото pop-up картичка е 5 инчи, широк од 7 инчи висок.КОЛИЧИНА : Еден Lovepop со еден празен плик и Lovepop Имајте на ум, малку картичка имајте на ум дека слајдови далеку со свој личен допир.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : за Да се осигура вие ќе примите некоја автентична Lovepop, ве молиме цел и проверете повеќе дизајни на Lovepop, Inc.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите