.

.

Ремек дело Studios Најтопол Желби 18-Count Божиќ Картички, Плажа Елка, 5.62 x 7.87 (901400)

Ремек дело Studios Најтопол Желби 18-Count Божиќ Картички, Плажа Елка, 5.62 x 7.87 (901400)

мислење на клиентот:

DEN 303.12
Достапност
Во достапна форма

Кутија на 18 појавување на картички и 18 злато-фолија наредени бела пликови.Врежана Плажа Божиќ дрво, на надворешната страна на картичката.Внатре стих печатени во црвено мастило : се Надевам дека вашите празници исполнети со многу радост и среќа!.Печатени на висок квалитет на хартија, укината картички мерка 5.62" x 7.87".Најтопол Желби празник картички функција традиционален празник теми со топло времето пресврт; испрати најдобро, испратете Ремек-дело.Испрати и желбите на пријателите, семејството и колегите со одмор картичка од Ремек-дело Studios.Традиционален, модерен, или носталгични - whimsical или верска - Ремек-дело Studios го прави лесно да се испрати на одмор картичка што ја изразува вашата личност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите