.

.

150 Шега Картички за Деца Том.2 - Lunchbox Белешки - Инспиративни Мотивациони Картички за Деца - Шеги и јазичните досетки, за Момчиња и Девојчиња - Големи Партии, Училишта, с

150 Шега Картички за Деца Том.2 - Lunchbox Белешки - Инспиративни Мотивациони Картички за Деца - Шеги и јазичните

мислење на клиентот:

DEN 479.04
Достапност
Во достапна форма

150 УНИКАТЕН СМЕШЕН КАРТИЧКИ : На јазичните досетки и шеги се дете-friendly и подготвени да заличи вашето малку еден!Сите карти се единствени без дупликати!.Се СМЕЕШ-OUT-ГЛАСНО СМЕШНО : Шеги се curated па секоја картичка ќе направи секој биста од смеење.ПЕРСОНАЛНИТЕ БЕЛЕШКИ : грбот на картички содржи празно место каде што можете да напишете среќен и поттикнување белешки за вашите малечки.ВИСОК КВАЛИТЕТ : картички/белешки се дебели и големи во 3"x3." Овие се уште доволно мала да се вклопи во било ручек кутии и ручек кеси. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на : Ние сме мал семеен бизнис и нашата цел е да обезбедиме производи кои луѓето сакаат.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе направиме се што е во наша моќ да се направат нештата право!.Кутијата содржи 150 шарени картички со симпатична илустрации.На јазичните досетки и шеги се дете-friendly и подготвени да заличи на нивните ден!Овие се страшни за на училиште, ручеци, роденден лица, училишни активности, се пече продажба, излети, и многу повеќе!Картички се со висок квалитет и пред се има сјајни лак, додека задниот дел може да се запише лесно со пенкало.Овие се одлични за : .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите