.

.

WEJUANR 100 Нерѓосувачки Челични Јажиња,Мека Риболов Кревање Кабел Clothesline,0,3 mm/0.6 mm/0.8 mm/1mm/1.2 mm/1.5 mm/2mm Дијаметар Челик Жица(7×7 Структура) (Должина : 100meters, Спецификација : 1.2 mm)

WEJUANR 100 Нерѓосувачки Челични Јажиња,Мека Риболов Кревање Кабел Clothesline,0,3 mm/0.6 mm/0.8 mm/1mm/1.2

мислење на клиентот:

DEN 552.00
Достапност
Во достапна форма

Материјал : 304 од не 'рѓосувачки челик (ќе не' рѓа).Големина на : Различни големини, целосна спецификација.Дијаметарот е 0.2 мм да 0.8 mm за да ги задоволат вашите различни потреби. (Ако не можете да најдете други големини, ве молиме контактирајте ме).нерѓосувачки челик јаже , мазна површина со од burrs , флексибилни , светли.ОБЛАСТИ на ПРИМЕНА : Жица јажиња се дел од елементите во подвижни и подигнување на технологија.каде и висок товарот капацитети, ниска издолжување и висока отпорност на триење се потребни.Ќе добиете : 1 ролна од нерѓосувачки челик пролет жица. 304 од не ' рѓосувачки челик, облека и отпорен на корозија.7×7 структура, мазна површина, без burrs.Може да се користи како clothesline и риболов линија.Материјал ракување, влечење, итн.Боја : Silver Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Diameter : 1mm, 1.2 mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм,4mm.Должина : Околу 100m Structure : 7×7 Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1pc × 100 Челичното Јаже(Нема мало пакет).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите