.

.

Самостојна RW16BB-JD110 16/18 оз Голи Восок за Ладна Чаша (Случај на 1000)

Самостојна RW16BB-JD110 16/18 оз Голи Восок за Ладна Чаша (Случај на 1000)

мислење на клиентот:

DEN 815.76
Достапност
Во достапна форма

Расположливиот 16 оз.хартија првенство за издржување на млечни, пијалаци, сода, и други ладни пијалаци.Влажни слој восок за цврстина и отпорност на течење.Голи печати.Погоден за пијалаци температури до 105 степени Ф Мерки 5.3" x 3.5".На оваа САМОСТОЈНА RW16 BB-JD110 за еднократна употреба 16 оз.хартија ладна чаша со Голи печати има влажни слој восок за цврстина и отпорност на течење.Тоа е погоден за издржување на млечни, пијалаци, сода, и други ладни пијалаци.Оваа расположливиот хартија ладна чаша withstands пијалаци температури до 105 степени Ф Тоа е 5.3" висока, има 3.5" со дијаметар, и е компатибилен со СОЛО NL8 RT-7000 пластичен капак (се продава одделно).Расположливиот службата за храна производи се користи за чување, insulate, транспорт, подготовка и служи храна и пијалоци.Тие може да бидат направени од хартија, пластика или метал фолија.Службата за храна производи за замрзнување објекти заштита на нивната содржина од замрзнувачот горат, загадување, и сушење.САМОСТОЈНИ производители за еднократна употреба пластика, хартија, пена, и post-consumer рециклираната содржина чаши, чинии, и други производи за храна и пијалаци служба.Компанијата, основана во 1936 година, е со седиште во Езерото Шума, ИЛ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите