.

.

17OZ sippy чаши со капаци и цевчиња,Направи на Пауза-Отпорна Пластика Двоен слој за патување кригла да се задржи на пијат топла и ладна

17OZ sippy чаши со капаци и цевчиња,Направи на Пауза-Отпорна Пластика Двоен слој за патување кригла да се задржи

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : чаша е изработен од пластика здрав материјал, што е навистина дебела, вакуум, термичка заштита, двојно-layer анти-scalding.ГОЛЕМ КАЛИБАР КУПОТ на ТЕЛО : 17 OZ голем капацитет, обновливи чаши со капаци.Внатрешниот ѕид е фино полиран, убава и лесно да се чисти.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : купот На телото можат да бидат unscrewed и да се замени со различни купот на трудови.Можете да ја промените вашата расположение секој ден.Да ги прилагодите на вашите сопствени персоналните првенство според вашите сопствени желби.ПРЕНОСНИ СКЛАДИРАЊЕ : Деца чаши се лесно да се одржи на врвот и тесен на дното.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ : стилски изглед, исклучителен дизајн, деца слама чаши се најдобрите подароци за семејството, пријателите, наставниците, итн. "【Применливи сценарија】Погоден за автомобил преносливост, за домашна употреба, надворешна патување, лесно да се пијат чаша на мулти-цел, да ги задоволат вашите различни избори.【 Перење инструкции 】препорачливо е да се чисти редовно и да се мијат со вода.【 Посебна Забелешка 】Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи, грешката е во 1-2mm【 Потсетник 】сликата на екранот ефект е за повикување само и крајниот ефект е предмет на вистински производ!Поради објективни фактори, како што се производство серии, машини и опрема, тешко е да се избегне или ќе имаат мал боја разлики, положба и големина на грешки.Ако погоре проблеми се нормални, тие нема да бидат вклучени во по-продажбата на обработка категорија. ".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите