.

.

VSDWYJDA Крофна Спреј Куп Деца Цртан филм Слама Првенство Симпатична Креативни Студент Пластична Чаша Вода

VSDWYJDA Крофна Спреј Куп Деца Цртан филм Слама Првенство Симпатична Креативни Студент Пластична Чаша Вода

мислење на клиентот:

DEN 818.40
Достапност
Во достапна форма

Рака дизајн, може да се врши назад или се одржа во рака, лесно да се носат.Висок транспарентен храна одделение и добар материјал, бебето може да го пијат на леснотија.Телото тенџере капак тело отстранлив чистење, безбедни и хигиенски.Еден клик за отворање дизајн им овозможува на децата да се отвори лесно.Цртан филм шема на литургија тело, моето бебе сака тоа.Производот Категорија : Чаша со straw Style : Cartoon Function : запечатени и течење-proof Structure : Еден layer Applicable место : Household Applicable место : Отворено use Pattern : Cartoon Microwave рерната : Unavailable Shape : round Applicable луѓе : general Packing спецификација : Single Color : purple Color : blue Color : Black Color : Pink Capacity : 500ml.

Клучни карактеристики

Single :
Color:
purple
Color:
blue
Color:
Black
Color:
Pink
Capacity:
500ml

Им се допаѓа и на купувачите