.

.

Бања Земи Бар Не е лесно да се Лизга Парапет Када Просторија за Капење Отстранлив Рачка за Када, Хендикеп, Стари лица, Повреда, Дете, Не Пропадна Преносни Над Кадата ?

Бања Земи Бар Не е лесно да се Лизга Парапет Када Просторија за Капење Отстранлив Рачка за Када, Хендикеп, Стари

мислење на клиентот:

DEN 292.56
Достапност
Во достапна форма

【Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид】 Ова е вшмукување чаша уред и овој уред не ќе работат на porous површината како што се fiberglass.Уредот мора да бидат применети за мазна, рамна, не-porous површини.Тоа се применува во текот инјекциска смеса линии и не ќе работат на текстура површини.Ние, исто така препорачуваат мрежна врска, така што го зграби бар еднаш неделно.Тоа го поддржи вашата целосна телесна тежина. 【ЗДРАВ И БЕЗБЕДЕН】 Силна вшмукување чаша дизајн работи само на сите не-porous, рамна површина, вклучувајќи плочки, стакло, акрил и метал.Обезбедува малку повеќе стабилност при влегување и излегување од када или туш. 【ЛЕСНО ДА се ПРИЛАГОДИ на ПОЗИЦИЈАТА НА КАДА ИЛИ ТУШ】Лифт табови овозможи на земи бар да се repositioned лесно.Прилагодете ја висината на туш ѕид, промена на страна од када, па дури да ги земе со вас кога патувате за безбедно бања или туш насекаде.Го зграби бар нема да им наштети површини кога се инсталира и се користи правилно. 【НУДИ ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСТА】 - не се лизга рачка во туш им овозможува на родителите и децата, за да се земе стабилни чекори во и околу кадата и нуди поголема безбедност за вашето семејство.Совршен за дома, хотел, канцеларија.Тоа може да се користи како земи бар за ѕид, кујна, бања. 【УСЛУГА ГАРАНЦИЈА】Ние сме многу професионални продавачи.Ако имате било какви прашања за време на користењето на, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги купите, ви благодариме за вашето доаѓање.Опис : Секој од нашите бања не е лесно да се лизга се справи со се додава супер силен алчни сила и екстра физичка безбедност на местото каде што паѓа може да се случи, како што се кадата или чекори без оградата.Со тоа, години и стариот може да внесете влажни и лизгава када повеќе безбедно.Карактеристики : не е лесно да се лизга туш кабина се справи дава и родител и дете стабилна чекори во и околу кадата, и се обезбедува на повеќе безбедноста на вашето семејство.Вакуум притисок на вшмукување чаши обезбедува супер силен алчни сила.Можете да ги користите без грижа.Ергономски дизајниран производ за универзална употреба.Едноставен за инсталација и отстранување, со rotatary switch.Се вклопува безбедно на било каква мазна и nonporous вертикални или хоризонтални површини, како што се стакло, керамичка плочка и така натаму.Направени од премиум пластика, тоа е издржлив, обновливи и водоотпорен за долг животен пат.Спецификации : Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Композитни Материјали+ABS+PC Боја : Сребро Позлата Секој Вшмукување Чаша Максимален Капацитет : 7.5 kg Вшмукување Чаша Дијаметар : 6.5 см/2.56 во Справи со Големина(L*H) : Прибл. 20*4cm/7.87*1.57 во Тежина : Околу. 127g.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите