.

.

Mugzie 12-УнцаНиска Топка Гимнастик Пијат Чаша со Отстранлив Изолирани Wetsuit Покрие - Рак на Дојка Свеста

Mugzie 12-УнцаНиска Топка Гимнастик Пијат Чаша со Отстранлив Изолирани Wetsuit Покрие - Рак на Дојка Свеста

мислење на клиентот:

DEN 238.80
Достапност
Во достапна форма

Mugzie tumblers се комбинација на BPA-Free и Меламнин-Бесплатно, два боја, акрилик куп и одлична изолација и вода доказ својства на neoprene wetsuit материјал.На ¼ " рака пораби cushioned покрие обезбедува сигурна потпора и ги елиминира кондензација и потење.Нема повеќе прстени на вашиот мебел, нема повеќе ладни и влажни раце.Нема повеќе салфети или coasters.Ладни пијалоци само.Tumblers се лесно да се расклопуваат за чистење од он-нарезници дното капа.Купот е машина за миење садови безбедно.Wetsuit поклопецот е вода и отпорни на дамки.Лесни дамки и течности избрише право надвор.Ако е потребно, се покрие е машина перат и фен безбедно.Замена опфаќа може да се купи одделно и се достапни во над 600 дизајни.Лесно да го смените изгледот на вашиот Mugzie.Патент.По 5,000 години, пијат чаша еволуираше.Воведување на Mugzie tumblers.Mugzie tumblers се комбинација на BPA-Free и Меламнин-Бесплатно, два боја, акрилик куп и одлична изолација и вода доказ својства на neoprene wetsuit материјал.На ¼ " рака пораби cushioned покрие обезбедува сигурна потпора и ги елиминира кондензација и потење.Нема повеќе прстени на вашиот мебел, нема повеќе ладни и влажни раце.Нема повеќе салфети или coasters е потребно.Да се загрози доказ дизајн е совршен за внатрешна и надворешна забавни .Леле вашите гости во вашиот следен коктел забава.Tumblers се лесно да се расклопуваат за чистење од он-нарезници дното капа.Купот е машина за миење садови безбедно.Ладни пијалоци само.Wetsuit опфаќа се вода и отпорни на дамки, тие не се апсорбира течности.Лесни дамки и течности избрише право надвор.Ако е потребно, се покрие е машина перат и фен безбедно.Замена опфаќа може да се купи одделно и се достапни во над 600 дизајни.Лесно да го смените изгледот на вашиот Mugzie.Украсен и собрани во САД.Патент.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите