.

.

Кафе Кригла, Патување Кригла, Кафе Кригла, Дома Лесно Чистење Кафе Кригла за Патување(Вистинската боја)

Кафе Кригла, Патување Кригла, Кафе Кригла, Дома Лесно Чистење Кафе Кригла за Патување(Вистинската боја)

мислење на клиентот:

DEN 1288.80
Достапност
Во достапна форма

Бранеа површина, заоблени рабови, ситно полиран, без повреда на рацете и може да се пие со доверба.На транспарентен капак е доказ и може да се следи состојбата на останатите пијалоци во било кое време.Широко се користи, овој лесен чаша вода е погодна за дом, канцеларија, пикник, пешачење, кампување, итн.Голем дијаметар првенство, двојно-layer купот на телото, ситно полиран внатрешниот ѕид, нема мртов агол за лесно чистење.Компактниот чувство на патување кафе го прави многу лесно да се носат и лесен за употреба.Функција : 1. Широко се користи, овој лесен чаша вода е погодна за дом, канцеларија, пикник, пешачење, кампување, итн.2. Голем дијаметар првенство, двојно-layer купот на телото, ситно полиран внатрешниот ѕид, нема мртов агол за лесно чистење.3. На транспарентен капак е доказ и може да се следи состојбата на останатите пијалоци во било кое време.4. Бранеа површина, заоблени рабови, ситно полиран, без повреда на рацете и може да се пие со доверба.5. Компактниот чувство на патување кафе го прави многу лесно да се носат и лесен за употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Кафе Cup Material : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Capacity : 8oz Color : не' Рѓосувачки Челик Боја, Црна, Светло Зелена, Светло Сина (изборен)Висина : Околу. 10см / 3.9 in Mouth Дијаметар : Прибл. 7.5 cm / 3.0 in Bottom Дијаметар : Прибл. 6cm / 2.4 in Weight : Прибл. 171g / 6oz Пакет Листа : 1 x Cup1 x Lid Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите