.

.

Zak Дизајни DC Comics 15 мл. Изолирани Патување Кригла, Супер Жена

Zak Дизајни DC Comics 15 мл. Изолирани Патување Кригла, Супер Жена

мислење на клиентот:

DEN 357.36
Достапност
Во достапна форма

Уживајте во топла или ладна пијалок за да одат во оваа изолирани патување кригла кој Жената графика од Justice League, DC Comics. 15 мл.двапати ѕид изолирани патување гимнастик чува топли пијалаци топли и ладни пијалоци ладно.Истури-доказ, флип-горниот капак држи вашиот пијалок во своето место; првенство ќе се вклопи во поголемиот дел автомобил куп-носители.Тешки двоен ѕид изолирани изградба задржува температура на содржината и спречува кондензација.Направени на BPA-free пластика; машина за миење садови безбедно, не микробранова печка.Донесе Чудо Жена заедно за возење.Носат вашите топли и ладни пијалоци со оваа забава, стилски и изолирани 15 мл.патување кригла од Zak Дизајн.Со испробаните и вистински двапати ѕид изолација, вашиот пијалоци ќе остане на температурата ги сакате за подолго без ризикот од кондензација или "потење".Може да бидат сигурни дека вашиот пијалок ќе остане на свое место со истури-доказ, флип-горниот капак.Оваа шолја ќе се вклопи во поголемиот дел автомобил куп-носители.Вие никогаш не ќе треба да се купи за еднократна употреба првенство повторно, овој обновливи гимнастик ќе трае се мијат по мијат Добро за вас и добро за околината Направени од издржлив BPA-free пластика.Тоа е машина за миење садови безбедно, но миењето ќе го продолжи животот на производот.Ние препорачуваме да не користење на абразивни производи за чистење; не микробранова печка.Да ти донесе од страна на Zak!Дизајни, изразито забава и функционални производи кои го прават животот полесен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите