.

.

Zojirushi Америка Corporation Tuff Кригла, 16-Унца/0.48-Литарски, Розова

Zojirushi Америка Corporation Tuff Кригла, 16-Унца/0.48-Литарски, Розова

мислење на клиентот:

DEN 1296.00
Достапност
Во достапна форма

Здрав не ' рѓосувачки челик тело.Вакуум изолација за да се задржи пијалоци топла или ладна, за неколку часа.Пластични покријат околу устата на кригла.Тесни опремени капак држи пијалоци потопла или постудено од патување чаши.Лесен-За-Чистење nonstick внатрешни работи.Zojirushi на 16-унца tuff кригла е изградена надвор од трајни производи од не ' рѓосувачки челик и има вакуум изолација дека ќе го задржи вашето пијалоци топла или ладна, за неколку часа.Секој кригла има пластични покријат околу устата и лесен за чистење не се држи за внатрешни работи.Компактен дизајн на оваа кригла зема минимална простор додека максимизирање капацитет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите