.

.

Виолетова Готски Змеј Декоративни Tankard Селтик Јазол Работа Кригла/Молив Носителот

Виолетова Готски Змеј Декоративни Tankard Селтик Јазол Работа Кригла/Молив Носителот

мислење на клиентот:

DEN 1687.20
Достапност
Во достапна форма

4 1/2 во.Висок, 3 во 1/2.Дијаметар.Креативно Фрлија во Смолата Со Неверојатни Детали.Токму Рака-Насликани Заврши.За Декоративни Цели.Одличен Подарок За Змеј Љубов Пријатели и Семејството.Оваа прекрасна декоративни кригла може да се пофали со рака-насликани метален заврши и карактеристики олеснување слика на Готски змеј на двете страни, Селтик јазол-работа encircling на дното, и пурпур и злато змеј главата и вратот како се справи.Оваа 4.5 инчен висока, 3.5 инчен дијаметар (11 X 9 см) смола фрлија кригла може да се пофали нерѓосувачки челик внатрешна лагер за складирање на моливи или канцелариски материјали.ЗАБЕЛЕШКА : Иако ова кригла има храна-безбедно нерѓосувачки челик лагер, ова е дизајниран да биде декоративен дел, не е за пиење брод.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите