.

.

OSALADI 2 парчиња Замена Синџир на Рака Пластични Чанта Синџири Додатоци Чанта Ремени Рамо Крстот Тело Замена Ремени

OSALADI 2 парчиња Замена Синџир на Рака Пластични Чанта Синџири Додатоци Чанта Ремени Рамо Крстот Тело Замена

мислење на клиентот:

DEN 1156.80
Достапност
Во достапна форма

Замена Синџир Рака - Тоа може да ги красат вашата торба добро, и направете ја вашата торба повеќе модерни и убави.Замена Синџир Рака - Многу погодна за DIY торба, крос - тело торба, чанта, чанта и спојки.Замена Синџир Рака - едноставно во дизајнот, но многу практично во употреба, која носи голема погодност за вас.Замена Синџир Рака - На целиот изглед дизајн на производот е едноставна и великодушни.Замена Синџир Рака - Мултифункционален, тоа не може да се користи за замена синџир промена на стилови на вашите кеси, но исто така и атрактивна нагласување на вашите кеси.Опис 2 парчиња Пластична Кеса Синџир Сите натпревар Стил Синџири DIY Чанта Замена Синџир Карактеристики - Материјал : Пластични,- Боја : Како што е прикажано, Големина : Околу 120. 00 X1. 20 X0. 50cm/ 47. 16 X 0. 47 X0. 20inch, Пакет, Вклучувајќи 2x синџири.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите