.

.

20.5 cm Чанта Рамка, Лесни Практични Легура Бакнеж Затворач Заклучување за Хардверски Додатоци за Кеси Додатоци за DIY Чанти за Заклучување Кеси(Qinggu B01-029—00548)

20.5 cm Чанта Рамка, Лесни Практични Легура Бакнеж Затворач Заклучување за Хардверски Додатоци за Кеси Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 258.96
Достапност
Во достапна форма

Лесен за употреба и мала тежина, лесно да се инсталира и лесно свитлива затворач, може да биде ставен на чанти и паричници.Метална рамка има ретро carvings, убава и великодушни, со што на вашата торба повеќе атрактивни.Направен од метал, бојата на проблемот чанта рамка не е лесно да се падне, трајни и удобно во рака.Се користи за DIY чанти, погоден за заклучување кеси, заклучување може да биде фиксиран на кеса за да се спречи пари на косата.Исклучителна форма го прави вашиот паричник изгледа поубаво.Нашата долга метална рамка паричник е погоден за некои поголеми чанти и паричници.Функција : 1. Се користи за DIY чанти, погоден за заклучување кеси, заклучување може да биде фиксиран на кеса за да се спречи пари на косата.2. Метална рамка има ретро carvings, убава и великодушни, со што на вашата торба повеќе атрактивни.3. Направен од метал, бојата на проблемот чанта рамка не е лесно да се падне, трајни и удобно во рака.4. Исклучителна форма го прави вашиот паричник изгледа поубаво.Нашата долга метална рамка паричник е погоден за некои поголеми чанти и паричници.5. Лесен за употреба и мала тежина, лесно да се инсталира и лесно свитлива затворач, може да биде ставен на чанти и паричници.Спецификација : Предмет Тип : Метал Чанта Рамка Спецификација : 1 x Метал Чанта Frame Material : Alloy Product Големина : Прибл. 20.5 cm / 8.1 in Product Функција : DIY складирање торба, DIY паричник, DIY злато паричникот за правење bags Package Листа : 1 x Метал Чанта Рамка.

Клучни карактеристики

Item Type:
Metal Purse Frame
Specification:
1 x Metal Purse Frame
Material:
Alloy
Product Size:
Approx. 20.5cm / 8.1in
Product Function:
DIY storage bag, DIY wallet, DIY gold wallet for making bags
Package List:
1 x Metal Purse Frame :

Им се допаѓа и на купувачите