.

.

YINGBBH Пресврт Вклучите Заклучување на Метал Бамбус Правоаголна Форма Затворач Пак Заклучување Пресврт Брави DIY Чанта Торба Чанта Хардвер

YINGBBH Пресврт Вклучите Заклучување на Метал Бамбус Правоаголна Форма Затворач Пак Заклучување Пресврт Брави

мислење на клиентот:

DEN 1336.80
Достапност
Во достапна форма

YINGBBH чанта брави се направени од метал материјал, квалитетни и издржливи.Античкиот боја чанта заклучување се совршени за чанта или кеси одлуки.Суштински дел од чанта торба, одлична замена за да го замените стариот или оштетена една.Класичен дизајн, Идеален за DIY кожа занает чанта хардверски додатоци.Според физички дупка проред спецификација на производот, поставете ја големината, а потоа тупаници и со притискање на.Нема потреба завртки, може да се додадат лесно со цврстите и prongs.Опис : 100% сосема нов и висок quality Elegant и практични design Fine изработка и цврсти durable Show исклучите вашиот мода style Great додатоци за DIY рачно изработени торба.Материјал : Метал,Bamboo Size : 61x33.5mm/2.4x1.32"(приближно)Боја : Gold Quantity : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Торба за Заклучување(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите