.

.

RONRONS 5 Бои Чанта Затворач Рамка,Ретро Срцето Бакнеж Заклучување Врежана Метал Лак Рамка Чанта Правење на Резерви,8.5 cm/3.35

RONRONS 5 Бои Чанта Затворач Рамка,Ретро Срцето Бакнеж Заклучување Врежана Метал Лак Рамка Чанта Правење на

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Бакнеж затворач со гроздобер елементи е неопходен додаток за рачно изработени, и може да создаде неверојатни уметнички дела со додавање на вашите богати идеи.Направени на супериорен метал,боја на проблемот чанта рамки не се лесно да се падне,издржливи и имаат удобно допирање чувствуваат.Овој бакнеж затворач поставите вклучувајќи Злато,Црна,Црвена Бакар,Бакар,Сребро ,вкупно пет бои ,на состанокот на вашиот различните потреби во паричникот одлуки.Многу корисни торба додаток,монета чанта хардвер е совршено да се совпаѓаат со различни purses.Големина : прибл. 8.5 cm / 3.35".Ако го користите за да направите чанта за вашите пријатели или семејството како роденденски подарок или празничен подарок, тие ќе се пресели и импресионирани од вашите рачно изработени.Материјал : Метал Големина : прибл. 8.5 cm / 3.35" Боја : Златна,Црна,Црвена Бакар,Бакар,Сребро Висок квалитет, на бакнеж затворач е лесно да се отвораат и затвораат.Мистериозен гроздобер елементи, убаво врежана.Прекрасен изглед,мала тежина,лесен за инсталација.Убава класична метал чанта рамка рачка,Шиење дупки и лесно да се инсталира.Гроздобер стил.Пакетот Вклучува : 5 x Чанта Рамка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите