.

.

F Fityle 2 парчиња Дами СТП Кожна Чанта Рака Метал Тока Торба Додатоци Рака DIY

F Fityle 2 парчиња Дами СТП Кожна Чанта Рака Метал Тока Торба Додатоци Рака DIY

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

* Мека на допир, силни и издржливи, голема торба DIY додатоци, торба поправка и торба правење на резерви. * Многу здрав дебела кожа со hummer затворач. * Тоа е голема торба за на рака замена, а тоа се помогне може да го промени стилот на вашата торба. * Висок квалитет на кожна торба за на рака добро се вклопува со вашата чанта, shouder торба и crossbody торба. * Должината на торба за на рака може да се прилагоди и тоа е поудобно за што да се носат.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Висок квалитет кожна торба за на рака добро се вклопува со вашата чанта, shouder торба и crossbody торба. - Тоа е голема торба за на рака замена, а тоа се помогне може да го промени стилот на вашата торба. - Многу здрав дебела кожа со hummer затворач - должината на торба за на рака може да се прилагоди и тоа е поудобно за што да се носат. - Мека на допир, силни и издржливи, голема торба DIY додатоци, торба поправка и торба одлуки supplies Specification : - Материјал : Стп кожа, Метал Тока - Должина на : прибл. 125-135 cm / 49.21 -53.15 инчен (Прилагодливи) - Ширина : прибл. 1 cm / 0.39 инчен - Дебелина : 1pprox. 0.3 цм / 0.01 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Чанта за на Рака (Црна, Кафеава)Забелешка : ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите