.

.

Lot45 Алуминиум Угостителство Пан, 8 x 8in, 20pk - за Еднократна употреба Алуминиумска Фолија Лента Тави, Фурна Тави Скара Капе Тави за Угостителство

Lot45 Алуминиум Угостителство Пан, 8 x 8in, 20pk - за Еднократна употреба Алуминиумска Фолија Лента Тави, Фурна

мислење на клиентот:

DEN 270.24
Достапност
Во достапна форма

[Служат Вашиот Производ] : За транспортирање, складирање, и готвење вашите угостителство храна, зависи од Lot45 Алуминиум Угостителство Пан за Еднократна употреба Алуминиумска Лента; Пакетот вклучува 20 фолија тави. [Квалитет Треба] : за Еднократна употреба рерната коцки се изградени на трајни алуминиум да го издржат топлина и проширена употреба; Служи и транспорт на зеленчук, месо, сирење, и повеќе без да се грижиш за spills или крши. [Разни Апликации] : Бразилецот тави за еднократна употреба griddle додатоци се совршено се вклопуваат за вашата салата бар, екранот случај, вклучена линија, и повеќе; Алуминиумска фолија тави се безбедно да се користи во ладни и топли услови. [За Сите Прилики] : Мали бројлери пан сет е дизајниран за храна за угостителство свадби, годишнини, роденден партии, семејни функции, и повеќе; се Користи за да се израмни маснотии од вашиот скара додека се на издржување на СКАРА; Угостителство коцки да се рециклираат, наменети за еднократна употреба. [Совршена Големина] : Храна пан мерки околу 8 инчи долго, 8 инчи широка, и 1.75 инчи длабоки (20 x 20 x 4cm); Мали алуминиум тави се наменети за лесен редење за чување додека не е во употреба.Превозот, чување и послужување на храна за вашите угостителски бизнис никогаш не било полесно со Lot45 Алуминиумски Плех за Печење Калај Угостителство Коцки 20pk.Овие калај фолија коцки се дизајнирани да издржат проширена употреба додека готвење, затоплување, чување и транспорт на вашиот производ.Изградена на трајни алуминиум, секој пареа пан нема да попуштат или пауза за да се осигура дека вашиот производ нема да се расипе или да се истури.Користете го овој broiling пан сет за угостителство, годишнини, свадби, роденденски забави, и многу повеќе.На линискиот дизајн им овозможува на овие расположливиот печење тави да магацинот за лесни за складирање.Секој метални тави храна складирање пан мерки 8 x 8 x 1.75 инчи за месо, сирење, зеленчук, и други топла и ладна храна.Пакетот содржи 20 расположливиот алуминиум тави.Дизајнирани се за еднократна употреба.Предупредување : Овој производ може да ве изложи на хемикалии кој е [се] познати на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите