.

.

Цевка Проширувач Поставени Бакарни Цевки Цевка Проширување Алатка Комплет Вклучува Внатрешен/Надворешен Reamer Цевка машина HVAC Ладење Алатки со VSOON

Цевка Проширувач Поставени Бакарни Цевки Цевка Проширување Алатка Комплет Вклучува Внатрешен/Надворешен Reamer

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

【ТОЧНИ ЦЕВКА ПРОШИРУВАЧ】 Широк спектар цевки проширувач, направен од високо-квалитет појачани челик, со цел да се прошири robing за брза, точна зглобовите во мека бакар.Удобен проширување и точно се шири резултат. 【РАКА УПРАВУВАНА】Силни и издржливи.Оваа цевка проширувач поставите одамна се справи со не се лизга костец, долга рачка е за труд заштеда, не се лизга костец може да помогне да се држи поцврсто за да пантофли. 【Мулти Големина Проширувач Глави】7 X проширувач глави се направи мали до големи pipework се приклучи инсталации бриз.Проширување На Цевка К. Г. : 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1", 1-1/8".Лесно да се промени глава големина. 【ОБЕМОТ】Лесен за користење, е едноставна, но ефикасна рака алатка за клима уред за одржување и поправка.Купи овој swaging комплет и ти никогаш не ќе мора да се користи вклучите повторно во цевка работа. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】Цевка Проширувач Поставите доаѓа со Цевка машина и Deburring Алатка, преносни со тврд пластична футрола.Ние секогаш веруваат дека се на високо квалитетни, трајни и точни цевка expanders се мора за поправка & проширување на работа.Ако сте во потрага за професионални проширување алатка, тука е најдобар избор за вас!Она што е во Кутијата?1x Цевка Expander7x Проширувач Глави : проширување на Цевка К. Г. : 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1", 1-1/8" 1x Цевка Машина : Цевка К. Г. 3/16 Инчен -1-1/4 Инчи (5-32-милиметри).1x Deburring Алатка со Екстра Blade1x Тешко Пластични Носат Case1x Прирачник за Корисникот★Топло Совети : 1.Толку долго како што велат, ништо не е невозможно.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, вие сте добредојдени за да се вратите на објектот со ознаки непроменети и оригинално пакување вклучени или размена на објектот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите