.

.

YUTWGHE Тест Цевки Рек Носителот со Јасни Капак 16 Sockets 50МЛ Центрифуга Цевка Рек Пластични Тест Цевки Носителот Лабораториски Материјали

YUTWGHE Тест Цевки Рек Носителот со Јасни Капак 16 Sockets 50МЛ Центрифуга Цевка Рек Пластични Тест Цевки Носителот

мислење на клиентот:

DEN 1096.80
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетни пластични,дизајниран со 16 штекерите (подножјата).Идеален за лабораторија, може да им обезбеди јасен поглед на цевката содржината и удобен вметнување и отстранување на цевки.Детали за производот : име на Производ : 16 Sockets Центрифуга Цевка Rack Material : Plastic Color : Blue+Clear Holds Број : 16 Sockets Suitable за : 50мл Центрифуга tube Package се Вклучени : 1 x Pc Центрифуга цевка рек Напомена : големина се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето.Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите