.

.

Aviditi Kraft Тешки Мејлинг Цевки со Капи, 3 x 36, Пакет на 24, за Шпедиција, Складирање, Маркетинг, и Заштита на Документи, Нацрти и Постери

Aviditi Kraft Тешки Мејлинг Цевки со Капи, 3 x 36, Пакет на 24, за Шпедиција, Складирање, Маркетинг, и Заштита

мислење на клиентот:

DEN 981.36
Достапност
Во достапна форма

Економски kraft мејлинг цевки се одлични за чување на документи или за пошта. 3-ply спирала рана изградба.Крути цевки се спротивстави на свиткување и дробење. 0.125 инчи дебела спирала рана лесонит.Мерки 36-инчи должина од 3-инчи ширина.Стил : Kraft Тешки-Должност широк спектар на големини на располагање за да се приспособат на најчестите предмети.Kraft Цевки се економично решение за безбедно чување или брод над големина на документи, плакати, нацрти, уметнички дела и тешко стоки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите