.

.

Супериорен Алатка 02818 Тешки Директно Леано Железо Постапува Цевка Клуч 2-1/2 Инчи, Осумнаесет Инчен Цевка Клуч со Две и Половина Инч Вилица

Супериорен Алатка 02818 Тешки Директно Леано Железо Постапува Цевка Клуч 2-1/2 Инчи, Осумнаесет Инчен Цевка

мислење на клиентот:

DEN 892.80
Достапност
Во достапна форма

Издржлив дизајн.Лесен за употреба.Мерки 18".Прав обложени заврши.Опис на производот Направи со изведбата на ум, ова цевка клуч карактеристики на тешки леано железо изградба и Лесен-за-прилагодување на дизајнот.На трајни алатка е изградена од иновативен нодуларен железо материјал и енергија страната конфигурација, доставување на дополнителна сила во критична стрес области на дршката.Клуч исто така има трајни епоксидна прав обложени заврши, дополнително додавање на својата издржливост.За дополнителна погодност, многу делови се меѓусебно со цевка клучеви од различни производители.Од Производителот 18" Тешки леано железо цевка клуч е издржлив, лесен за да го прилагодите и користите, и многу безбедно во најтешките ситуации. •Тешки леано железо цевка клуч е издржлив, лесен за да го прилагодите и користите, и многу безбедно во најтешките ситуации. •Многу делови се меѓусебно со други производители' цевка клучеви.Издржливи епоксидна прав-обложени заврши.Патент-очекување Power Flange додава изградена-во екстра материјал на највисоко стрес областа на рачка за да се обезбеди максимална сила.Специјално формулиран за Супериорен Алатка за подобрување наведнуваат сила.Со широк совет и големи висат дупка за удобност, контрола и удобност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите