.

.

CYHO Задебелена Не-за Еднократна употреба Слама, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Кантина;Слободно Продавница;Десерт Продавница;Трговски Центар;Семејството Пар

CYHO Задебелена Не-за Еднократна употреба Слама, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Кантина;Слободно Продавница;Десерт

мислење на клиентот:

DEN 100.56
Достапност
Во достапна форма

Тоа може да се рециклира, нема да се трошат.Тоа може да се намали по случаен избор, слободен и лесен.Може да се повлече по случаен избор без да остават трага.Чисти во секое време, лесен и брз.Виткање не е лесно да се деформира поради мек материјал.Применливи Прилики : Дом;Кантина;Слободно Продавница;Десерт Продавница;Трговски Центар;Семејството Партија;Канцелариски Простор;Изнајмување на Куќа;Чај Соба, Дома Боја : Розова Материјали : Силика Гел Облик : Круг Форма Вкупно Нето Тежина : 16(G) Висина/Дебелина : 250(MM) Дијаметар : 11(MM) Слама е Внатрешен Дијаметар : 9(MM) Пакет се Вклучени : 2 парчиња Обновливи Пиење Цевчиња Карактеристики : Тоа може да се рециклира, нема да се трошат.Тоа може да се намали по случаен избор, слободен и лесен.Може да се повлече по случаен избор без да остават трага.Чисти во секое време, лесен и брз.Виткање не е лесно да се деформира поради мек материјал.Производот обликувани како уста е лесно да си го цица.Тоа е зелена и за здрава без чуден мирис.Не е лесно да се оштети за голема температура отпор.Бојата е светла, не е лесно да се бојата.Производот е одличен материјал, на тој начин, тоа е силна и носат-отпорни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите