.

.

Хардвер Мелење Машина 6 8 10мм Pin Тела Дрво Удар Удар Удар Бука Центар Удар Позиција Мерење Дупчење Дрво

Хардвер Мелење Машина 6 8 10мм Pin Тела Дрво Удар Удар Удар Бука Центар Удар Позиција Мерење Дупчење Дрво

мислење на клиентот:

DEN 1132.32
Достапност
Во достапна форма

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум. -Добра отпорност на абење и долг животен век. -Се користи за машини за дупчење машина за позиционирање. -Центарот линија обезбедува точни усогласување кога дупчење во различни површини. -Опремени со 6//7/8/9/10мм големина вежба ракави, која може да биде добро се задоволувал на разни работни места.Остри и издржлив, лесен чип отстранување, и понатамошно подобрување обработка ефикасност.-Добра отпорност на абење и долг животен век.-Се користи за машини за дупчење машина за позиционирање.-Центарот линија обезбедува точни усогласување кога дупчење во различни површини.-Опремени со 6//7/8/9/10мм големина вежба ракави, која може да биде добро се задоволувал на разни работни места.спецификација : Големина : 79*50mm Material : алуминиум alloy Package се Вклучени : 1 x дупка удар locator5 x вежба sleevenotes : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1~3мм грешка, ви благодарам.2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата.

Клучни карактеристики

Size:
79*50mm
Material:
aluminum alloy
Package Included:
1 x hole punch locator :
5 x drill sleeve :
notes:
1. Manual measurement, please allow 1~3mm error, thank you. :
2. Due to the difference of different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that the style is the same as the picture. :

Им се допаѓа и на купувачите