.

.

EDBETOS Центар Конзола Организатор Фах Компатибилен со Џип Renegade Додатоци 2015-2019 2020 2021 Потпирач Ракавица Кутија Средно Складирање (Црна Трим)

EDBETOS Центар Конзола Организатор Фах Компатибилен со Џип Renegade Додатоци 2015-2019 2020 2021 Потпирач Ракавица

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

[Fitment] : На централната конзола организатор Компатибилен со Renegade 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021. Само се применуваат на погоре модели, ве молиме проверете внимателно пред купување. [Задржи Организиран] : Потпирач кутија на Renegade е премногу длабока и предмети во неа обично се сместени во растројство.Оваа организатор послужавник може да се прошири капацитетот на потпирач кутија и направете ја вашата предмети повеќе уреден.Се организира објеткти на дното на централната конзола, и лесно да се отстрани и да се стави назад.Е многу потребни додатоци за Renegade 2015-2021. [Удобен Дизајн] : Овој пик-ап камиони конзола фах Поделба на потпирач кутија во горните и долните слоеви, зголемување на просторот за складирање.Горниот слој може да се стави телефон, паричник, очила за сонце, да се види, и монети, и долниот слој може да се стави поправка алатки и други gadgets, организиран правилно.Лесно да се организира и чување на предмети.удобен дупка во средината на организаторот може да се користи како USB дупка за полнење кабел. [Висок Квалитет] : изработена од ABS пластика со мат финиш, што го прави тешко е доволно за да се издржи влијанието на вашето возење на патот.Опремени со Мека гумена лента лагер намалува предмети лизгачки и rattling во фиоката.Изберете Edbetos Автомобилски внатрешни работи Accessorise, ако имате било какви прашања со вашето возило компатибилност, ние веднаш ќе ви обезбеди со повеќето задоволителна услуга. [Лесна Инсталација] : Тоа само ги зема секунди, за да се инсталира!Нема алатки потребни, Овој центар конзола потпирач кутија организатор е многу исти со оригиналот автомобил внатрешни работи, исто како и на ОЕМ дел!Тоа може да биде инсталиран директно, без промена.Уште многу простор под за чување на поголеми предмети.Најдобро дизајниран организаторот за Renegade (2015 - 2021), кои ви даваат најефикасен начин да се организира и да имате пристап до објектите што ги користите секој ден.EDBETOS Џип Renegade Конзола Организатор Лента е дизајниран да се вклопуваат во вашиот центар конзола со едноставно лизгање на своето место.Никогаш не одат во потрага по вашата полнење кабел повторно, EDBETOS Џип Renegade Виси Фах ќе се одржи на вашите телефони моќ кабел во место, откако беше изваден од телефонот.Одговара за Renegade 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021. Renegade 2015 година. Renegade 2016 година. Renegade 2017. Renegade 2018. Renegade 2019. Renegade 2020 година. Renegade 2021.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите