.

.

Dorakitten Мачка Catnip Играчки Интерактивни Мачки 4pcs Маче Кадифен Nip Џвакање Птица Играчка со Прстен Хартија Пет Најдобри Третира Полнети Перница Симпатична Teething Игра По?

Dorakitten Мачка Catnip Играчки Интерактивни Мачки 4pcs Маче Кадифен Nip Џвакање Птица Играчка со Прстен Хартија

мислење на клиентот:

DEN 1742.40
Достапност
Во достапна форма

ЕДИНСТВЕНА ПТИЦА во ОБЛИК на ДИЗАЈН : 4 парчиња catnip играчки се дизајнирани според обликот на птица, кои се најмногу роман дизајн.Површината на играчки изработени од мек памук и лен, кој нема да им наштети на мачка и се многу погодни за мачки за да се игра.МАЧКАТА ОМИЛЕНИ ИГРАЧКИ : парична казна шевови на мачка играчки прави тоа трајни.Овие играчки се исполнети со голема количина на catnip и високо-квалитетна мека памучна.Тоа е погоден за мачки да ја ослободат, хит, гризење и џвакање, и ефикасно да се намали напнатоста и нервозата.ЧУВАЈТЕ ги ЧИСТИ ЗАБИТЕ : Catnip играчки ќе им овозможи на вашата мачка да ги чисти забите додека џвакање и играње, ефикасно чистење на забите да промоција на оралното здравје, смирувачки и teething непријатност.НАЈДОБАР ПОДАРОК : птицата-во облик на catnip играчка е крилја се полни со тон хартија.Кога мачката чекори на или каснувања своите крила, тоа ќе го направи звукот за привлекување на мачката внимание.Друга птица во облик на catnip играчка има опашка направени од пердуви,мачки ќе падне лудо вљубен во оваа играчка.ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА : Можете да игра мачка играчки со вашата мачка внатре, во дворот, а во градината да се вежба и да се обучуваат вашата мачка е агилност.Ако не сте задоволни, 100% наплата или замена ќе биде поддржана.Ако постои било каков проблем, ве Молиме да бидат слободни да контакт.Dorakitten е бренд кој се фокусира на пет материјали, дизајнирање на секој производ, со повеќе радост за секое домашно милениче, тоа е нашиот концепт.Без разлика дали сте во потрага за возбудлива роденден, празник или само затоа подарок за вашите пријатели, вие не може да тргне наопаку со овие неверојатно забава играчки.Дали сте загрижени дека вашата мачка ќе се чувствуваат здодевно и осамени дома сам?.Дали сте загрижени дека вашата мачка ќе ги уништи работи во куќата?.Дали сте загрижени дека вашата мачка ќе се чувствуваат здодевно и осамени дома сам?Дали сте загрижени дека вашата мачка ќе ги уништи работи во куќата?.Ако имате проблеми со погоре, нашата 4 птица во облик на catnip играчки може да ви помогне.Кога сте далеку, оваа catnip играчка е одличен избор за осамени мачки.Тоа може да ја придружува вашата мачка и да стане вашата мачка е најдобар пријател.Кога вашата мачка игра со него, тоа може да го стимулира мачки размислување и да ја задржите вашата мачка возбуден и вежбање.Кога вашата мачка гризнувања на троседот и чорапи, catnip играчки може да биде заменет за да ги задржи зафатен за долго време.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите