.

.

Carob во Прав, Суровини и Енергија бренд (РЕФУС КИЛОГРАМ ТОРБА, 35.2 оз, суровини и чиста, wildcrafted)

Carob во Прав, Суровини и Енергија бренд (РЕФУС КИЛОГРАМ ТОРБА, 35.2 оз, суровини и чиста, wildcrafted)

мислење на клиентот:

DEN 838.80
Достапност
Во достапна форма

Состојки : 100% carob во прав. 100% суровини, органски-расте, wildcrafted, unsprayed, НЕ-ГМО, вегетаријанци.БЕЗ адитиви, БЕЗ хемикалии, НЕМА филери, НЕ врзива, БЕЗ засладувачи, НЕ спрејови, НЕ ѓубрива, итн.Нашите carob прав е полно тело, слатка carob што го прави одлична замена за cacao прав или mesquite прав во рецепти.Прав е свежо земјата од суровини carob парчиња расте диво во Шпанија.Ова е само еден суровини, органски carob прав достапни во светот денес.Add to пијалаци, тресе, десерт рецепти, житарици, енергија барови, итн.Суровини и Енергија Бренд Суровини/Органска Храна и Целата-Додатоци во исхраната, редовно лабораториски тестирани за чистота, и се гарантирано да биде со највисок квалитет, најчистите, повеќето хранливи материи-густа храна производи достапни во светот пазарот денес.Кога ќе го видите Суровини и Енергија етикетата, може да бидат сигурни дека сте добивање на најдоброто.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите