.

.

VLOJELRY Жените Цвет Долг Ракав Отворање Пред Кратка Јакна Секојдневен Лабава V Вратот Копчето Надолу Поврзана Јакна Џемпери Outwear

VLOJELRY Жените Цвет Долг Ракав Отворање Пред Кратка Јакна Секојдневен Лабава V Вратот Копчето Надолу Поврзана

мислење на клиентот:

DEN 743.76
Достапност
Во достапна форма

проверете за детали. ????Моден стил дизајн : око-фаќање смајли лице цвет шема Жените плетени џемпер, v деколте, долг ракав отворање пред копчето за повик лабава јакна, долг ракав, отворен фронт, копчето надолу, симпатична плетени јакна. ????Високо-квалитетни материјали : Дама со долги ракави cardigan џемпер е направен од супер мек материјал со истегнување и нема да исчезнат!Удобно и топло, симпатична врвот за да се добие помладите. ????Лесно да натпревар : пар оваа цветни печати смајли лице јакна со фармерки, шорцеви, здолништа, панталони, внатрешниот можете да носат кошула, т-маица или фустан за стилски изглед. ????Широк применливост : долг ракав џемпер отвори пред исече јакна е многу погоден за секојдневна разонода место, одмор, за викенди, струка, партија, кафуле, паб клуб, секојдневно носење, работа, дома носат, итн.Одличен подарок за вашата сопруга, девојка, пријатели, мајка и сестра. ????Облека Карактеристики : ве Молиме миење на оваа cardigan џемпер со рака, само висат сува, не кајгана.Жените цветни печати смајли лице v деколте, долг ракав отворање пред копчето за повик лабава јакна.Пријателски Совети : . 1.Користи рачни мерења на локации, ве молиме овозможи 1-3cm големина грешка. 2.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 3.Поради влијанието на светлината и на екранот, таму ќе биде мало боја грешка.Пакет Се Вклучени : . 1* Жените Јакна Плетени Џемпер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите