.

.

Димовска Покрие Доењето Шамија Супер Симпатична Еднорог - Бебе столче Опфаќа, Шетач Маска, Carseat Крошна(6te0q)

Димовска Покрие Доењето Шамија Супер Симпатична Еднорог - Бебе столче Опфаќа, Шетач Маска, Carseat Крошна(6te0q)

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Влакна.Увезени.Мулти Користете ги Опфаќа за Секоја Мајка - Седиште за во Автомобил Покритие, Негување на Доењето Маска, Шопинг Количка Корица, Висок Стол Маска, Бесконечност Шамија, Светлина Ќебе, Шетач Маска, Заштита од Сонце !. 100% Заштита за Вашиот Б - Дише Шетач Sunshade лизга над било облека во секунди!Широк отвор на врвот овозможува помалку светлина и повеќе воздухот во и ви овозможува да погледнеме вашиот Б лесно.Лесно се Протегала на Вашиот Б столче - Кога се користи како крошна.Ви овозможува лесно да ги видите или да пристапите до вашата B додека доењето/ медицинска сестра.Тоа дури може да се носи како Бесконечност Шамија кога не е во употреба!.Совршен Б Туш Подарок - Одлично и најдобри унисекс подарок за Б тушеви или едноставно одличен подарок за секоја мајка да биде, нови мајки. 【Материјал опис】80% полиестер + 20% spandex. 【Големина Опис】34*70*72cm (13.4*27.6*28.3 во) 【опис на Производот】Направени од високо еластична ткаенина, тоа е многу мека, еластична и е издржлив, лесен за чување и мулти-цел, тоа обезбедува 360° покриеност за мајката на доењето кога излегувам надвор да се заштити приватноста. 【Мулти-Функција】Обезбеди нап-пријателска атмосфера а Б е спиење во шетач или столче, додека за заштита на нив од ветер и сонце.Тоа исто така може да се користи како шопинг количка корица, прашина, така што нема да добиете на вашиот Б мали раце или внесете ја вашата Б очите.Тоа исто така може да се користи како шамија кога вашиот Б е постара. [Применливи сценарија] столче блузи, старечки марами, шопинг кошничка опфаќа, шетач покрива, со висока катедрата покрива, пелена табела ги опфаќа, старечки ponchos, итн. [Перење инструкции] Конвенционалните за перење, машина за перење, миење на рацете.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите