.

.

Еластичен Бебе столче Крошна - Симпатична Мачка Смее Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Бебе столче Опфаќа Старечки Покритие за Мајки Доилки

Еластичен Бебе столче Крошна - Симпатична Мачка Смее Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Бебе столче Опфаќа

мислење на клиентот:

DEN 1192.80
Достапност
Во достапна форма

❤ Удобно & Трајни : Ова carseat крошна е направен од 80% високо-квалитетни полиестер и 20% spandex која не е евтина rayon.Па тоа е многу мека, дише, флексибилни, издржливи.Обезбедуваат максимална удобност за мама и бебе. ❤ Целосна Заштита : На carseat крошна уникатен отворање дизајн го прават можете лесно да пристапите до вашето бебе, исто така, ги споделите со некои воздухот во и без сонцето, обезбедување на 360° заштита за вашето бебе од сончева светлина, ветер, песок, инсекти.И обезбедува топол, темно, тивко и безбедно спиење средина за бебето. ❤ Мулти Употреба : Нашата carseat крошна, исто така, може да се користи како бебешко столче маска, пелена табела капак, се грижи poncho, висок стол маска, негување на доењето маска, шопинг количка корица, Тоа дури и може да се користи како бесконечност шамија. ❤ Совршена Големина : На врвот отворање е 13.38 инчен (34 см), на долниот отвор е 28.34 инчен (70 цм), на висина е 27.55 инчен (72 см).Не е премногу голем, ниту премногу мали, одговара на речиси сите големини на колички, така што needn не да се грижите за тоа ќе влечете за да земјата да се добие нечистотија или тешко да се стави на. ❤ Совршен Подарок : Неутрален дизајн, високо-квалитетни материјали, светли бои и разумен дизајн, потврдена од страна на новите мајки и бебиња.Совршен за момчиња и девојчиња, совршен подароци за бебиња, или само подароци за секоја мајка, новата мајка.Зошто Да Изберете Нашето Бебе Столче Маска?Висок Квалитет на Материјалите 80% високо-квалитетни полиестер и 20% spandex, високо водат ткаенина, многу мека, дише, еластична, издржливи.Голема & Пространа 28.34 инчен (72 см) долго * 27.55 инчен (70 cm) во широк * 13.38 инчен (34 см) со врвот отворање.Еластичен долниот раб може да биде удобно да се инсталира на било шетач и столче, лесно за ракување.Разни Користи Нашите Еластичен Бебе столче Крошна е лесно за чување и разновиден.Тоа обезбедува 360° покриеност за мајката на доењето кога ќе одат надвор да се заштити приватноста.Задржи вашето бебе далеку од ветерот, сончевата светлина, грешки и странец очи.И тоа исто така може да се користи како столче блузи, старечки марами, шопинг кошничка опфаќа, шетач покрива, со висока катедрата покрива, пелена табела ги опфаќа, старечки ponchos, итн.Лесно Заштита На микрофибер површината не остава никакви дамки, кои ја покриваат многу лесно да се чисти.Двете машина за миење и рака мие.Се препорачува за миење на рацете.Измијте нежни, се постават рамен да се исуши.Обезбедување на квалитет на Различни бои и симпатична модели, ова е мода мултифункционален бебе столче крошна дека секоја нова мајка ќе љубов.Ние само обезбедуваме на клиентите со најдобар квалитет на производи и услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања за цел или квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите