.

.

SLATIOM Нерѓосувачки Челик Мерење Владетел Лабораторија Мерка Дебеломер Алатка за Нов Владетел Sliver

SLATIOM Нерѓосувачки Челик Мерење Владетел Лабораторија Мерка Дебеломер Алатка за Нов Владетел Sliver

мислење на клиентот:

DEN 561.60
Достапност
Во достапна форма

Боја : sliver.Пакетот Вклучува : 1pc x стоматолошки мерење владетел.Тоа е добар помошник за стоматолог.Едноставен изглед, лесно чистење, нерѓосувачки челик, се повеќе издржливи.Стоматолошки мерење на обем, може да се користи за спречување на расипување на забите и фиксна заби.Escription Material : Нерѓосувачки Steel Size : 9.5 cm x 6cm / 3.7" x 2.4"Боја : sliver Package Вклучуваат : 1pc x стоматолошки мерење ruler Features : Тоа е добар помошник за стоматолог.Едноставен изглед, лесно чистење, нерѓосувачки челик, се повеќе издржливи.Стоматолошки мерење на обем, може да се користи за спречување на расипување на забите и фиксна teeth Notice : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.Направени од цврсти пластични композитни,лесни и издржливи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите