.

.

Sanniti Cajun Леќата, 23 оз (652 g)

Sanniti Cajun Леќата, 23 оз (652 g)

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Sanniti Cajun Леќата е зачинета мешавина на пиперка, буковец, мајчина душица, шеќер, и кромид.Направи вкусна рецепт jambalaya исполнет со пикантен ароми и piquant вкус, или сезона пилешко и риба за да се спарите со Њу Орлеанс класичен на црвен грав и ориз.Sanniti Cajun Леќата е совршено помеша зачин микс кој ги зема сите guesswork надвор од вашата подготовка на храна.Големина : 23 оз (652 грама).Производ на Италија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите