.

.

Seamander Педалата Брод Капак ,од 3 до 5 Лице Езерцето Гребло Petal Складирање со вратоврска Надолу Рака 112.5(L) 48(W) (Sliver)

Seamander Педалата Брод Капак ,од 3 до 5 Лице Езерцето Гребло Petal Складирање со вратоврска Надолу Рака 112.5(L)

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

210 Denier Морски Одделение Полиестер.Совршен за off-сезона складирање или како поклопецот.Обезбедува УВ заштита.Еластична кабелот пораби во дното полите за брз и сигурен одговара.Обложени за вода-repellency.Интегрирани складирање торба и вратоврска надолу рака вклучени.Ако вашиот производ не успее во рамките на гарантниот период, погледнете за нас онлајн и да ги искористат предностите на нашата Кавга-Бесплатно гаранција програма поддржана од страна на нашите НАС-базирани услуги на клиентите тим, вклучува 1-година Кавга-Бесплатно Гаранција.Педалата Брод Покрие Карактеристики : 210 Denier Полиестер се Вклопува и 3 и 5 Лице Педалата Чамци, Поддржан од 1 година гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите