.

.

НАП избухлив човек Mechancial Broadhead 100 Зрна Три Нож се Сече на Контакт Pack 3

НАП избухлив човек Mechancial Broadhead 100 Зрна Три Нож се Сече на Контакт Pack 3

мислење на клиентот:

DEN 1044.96
Достапност
Во достапна форма

Спорт тип : Лов. 1 3/4 инчи сечење дијаметар.Прави Големи Влезот & exit holed за големи крвни патеки.Diamize наострен ножеви. 100 Зрна. 3 По Пакет.Избухлив човек карактеристики за кои е сериозна bowhunters се приоритетни за над 10 години.Поле точка точноста, офсет ножеви и нема O-прстени или гума бендови, цврста сигурност и реноме нап квалитет. 0.02 инчи дебела ножеви, cut-за-точка на контакт, микро-жлеб ferrule.Супер големи 1-3/4 инчен дијаметар на сечење за страшниот ги симнат моќ.Најголемиот влезот и излезот дупки за големи крвни патеки.Diamize острат процесот на креирање најостро ножеви во индустријата за масивни hemorrhaging.Избухлив Човек Broadheads Модел : 60-665.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите