.

.

Minn Kota 1865108 MKR-21 Слатководни AC Power Port Морски Батеријата Додаток, Црна

Minn Kota 1865108 MKR-21 Слатководни AC Power Port Морски Батеријата Додаток, Црна

мислење на клиентот:

DEN 422.88
Достапност
Во достапна форма

Удобен адаптер им овозможува на брз преку-трупот на конекции за да ја AC продолжување на кабелот.Нема сечење или спојување потребно.Користи машки AC plug од било Minn Kota полначи.Вдп капак и заптивка спречување на корозија на АС приклучок кога тоа не е во употреба.Овој удобен адаптер им овозможува на брз преку-трупот на конекции за да ја AC продолжување мозок – без сечење или спојување потребно – користење на машки AC plug од било која од нашите полначи.На вдп капак и заптивка спречување на корозија на АС приклучок кога тоа не е во употреба.Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите