.

.

Кабинетот Магнетни Фати Jiayi 4 Пакет Ултра Тенок Кабинет Вратата Магнетни се Фати за Фиока Магнети Лепило Кабинет Latch Магнетни Затворачи за Кујна Плакарот на Врата З?

Кабинетот Магнетни Фати Jiayi 4 Пакет Ултра Тенок Кабинет Вратата Магнетни се Фати за Фиока Магнети Лепило Кабинет

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Ултра Тенок Дизајн : Само 4mm дебели со магнет во сила на 2 кг.Ова магнетно фиока latch е тенка доволно за да не се забележи.Исто така, доволно силен да се задржи кабинет вратата, фиока, капак, лизгачки гардероба врата или duette затворени ролетни.Совршен за шкафче врати во караван.Моќен Лепило : двојно страна селотејп е доволно силна за да остане во кабинетот затвори без дупчење завртка дупките за завртки тоа во. (Ве молиме имајте во предвид : вклучени лепило доаѓа во црвени и бели бои, и ќе биде предаден по случаен избор).Заштеда на време и така се заштитат вашите скапи кабинет од оштетување.Исто така, обезбеди завртки за вашата инсталација.Ве молиме затворете ги и ја отвори вратата по 12 ЧАСА, со цел да се направи лепливи соединение коешто се придржуваат и на оваа површина.Моќна Магнетна Сила : Оваа магнетна врата фати куќи една магнет да се одржи на постојано отворање на кујната кабинет врати, или фиоки затворени, погоден за користење на вратата која latch или зглоб е бескорисна.Долготрајна Издржливост : Овие рамен магнети за кабинети се направени од метал материјал, против корозија, напукнување, многу издржливи и долготрајни од пластични еден.Кабинетот вратата поблиску, исто така, доаѓаат со нерѓосувачки челик монтажа на високо квалитетни завртки.Вие не треба воопшто да се грижиме за завртка лесно ќе се скршени на процесот на инсталација повторно.Она што Ќе Добиете : 4 x Медицина Кабинет Магнети Фати; 16 x Завртки; 8 x двострано Лепило.Ние постојано се стремиме да ја испорача највисоката-квалитетни производи може и затворање на вратата решение за вас.За inset кабинет, магнетен вратата затворање е важно, бидејќи тоа ќе престане на шарки, од над-ротирање и потенцијално предизвикува оштетување на вратата и рамката на вашите скапи кујна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите