.

.

Премиер-Линија Производи F 2671 Прозорец Навалите Заклучување, 1 Пар, Бела Винил

Премиер-Линија Производи F 2671 Прозорец Навалите Заклучување, 1 Пар, Бела Винил

мислење на клиентот:

DEN 101.28
Достапност
Во достапна форма

Бела пластична конструкција.Пролет натоварени дизајн.Лесно да се инсталира.Се користи од страна на неколку прозорец производители.Опис на производот Оваа навалите latch е изградена од бела пластика.Тоа функции за лесно да го инсталирате пролет-натоварени дизајн.Овој стил навалите latch се користи од страна на неколку прозорец производители.Од Производителот Оваа навалите latch е изградена од бела пластика.Тоа функции за лесно да го инсталирате пролет-натоварени дизајн.Овој стил навалите latch се користи од страна на неколку прозорец производители.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите