.

.

OEDRO Пред & Задниот Браник Компатибилен со 2018-2021 Jeep Wrangler Л JLU, Off-road Целосна Ширина Guard

OEDRO Пред & Задниот Браник Компатибилен со 2018-2021 Jeep Wrangler Л JLU, Off-road Целосна Ширина Guard

мислење на клиентот:

DEN 1646.40
Достапност
Во достапна форма

【Совршен Fitment】OEDRO пред 1x Задниот Браник; 4x 4.75 тон Д-прстен окови; 1x Сет на Хардвер; 1x Упатство. 【Без Проблеми Гаранција】Доаѓа со 1 година гаранција против производствени дефекти и поддржани од страна на нашите реномирани услуги на клиентите.Материјал : Произведен од 5/32" челични лимови.Инсталација : Топ-На; Нема Сечење, Без Дупчење.Боја : Текстура Црна.Одговара за 2018, 2019, 2020, 2021 Jeep Wrangler Л Без Сечење, Нема Drilling Color : Текстура Црна.Компатибилност.Одговара за 2018, 2019, 2020, 2021 Jeep Wrangler Л & Л Неограничен 2-Врата & 4 Врата за Сите Модели. 1 x Предниот Браник Одговара за Џип Л/JLU1 x Задниот Браник Одговара за Џип Л/JLU4 x Д-прстен Shackles1 x Сет за Монтажа на Хардвер за Секој Bumper1 x Настава за Секој Браник.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите