.

.

Shockproof Силикони Браник Случај за Allview V2 Viper S Розова

Shockproof Силикони Браник Случај за Allview V2 Viper S Розова

мислење на клиентот:

DEN 546.24
Достапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува. 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Allview V2 Viper S од капки.Дизајниран во меки силиконски.Робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Allview V2 Viper S : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.PH26® - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите