.

.

HHUAN Случај за Blackview A100 (6.67 Инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Меки Силиконски Заштитна Маска Браник Shockproof Телефон Случај за Blackview A100 - WMA28

HHUAN Случај за Blackview A100 (6.67 Инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Меки Силиконски Заштитна

мислење на клиентот:

DEN 98.40
Достапност
Во достапна форма

1️⃣[Компатибилен уред] : Дизајнирани за Blackview A100 (6.67"), транспарентни меки силиконски заштитна маска + калено стакло филм.Ве молиме проверете ги модел кога купувате.Да се избегне купување на некомпатибилни производи. 2️⃣[Заштитна Маска] : Направен од високо-квалитет TPU материјал, меки, тенки и многу флексибилен телефон случај нема да се деформира, откако ќе бидат отстранети и стави назад постојано.Со анти-лизга функција, висока еластичен материјал ефикасно shockproof и анти-нула.Обезбедува максимална заштита за Blackview A100. 3️⃣[Зајакнато Стакло] : Калено подобрена технологија, научно enhanced експлозија-доказ и непрекинато рабови.Спречување на екранот од пука и отпорно на гребење.Ултра-тенок дизајн може да им обезбеди на вашите за Blackview A100 со ултра-јасна визија и чувствителни на допир како оригиналот на екранот. 4️⃣[Сеопфатна Заштита] : Заштитен ракав + калено стакло филм, лесно можете да пристапите сите копчиња и пристаништа, без демонтажа.Со hydrophobic и oleophobic слој, тоа може да го намали smudges и отпечатоци од 100% и е лесно да се чисти.Ефективни анти-вибрации, анти-нула и секојдневно носат и солза, да обезбеди 360 ° сеопфатна заштита за Blackview A100. 5️⃣[Избори и Услуги] : За повеќе опции, ве молиме внесете "HHUAN за Blackview A100" во продавницата полето за пребарување.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail систем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се најде најдоброто решение.Компатибилни уреди : погоден за Blackview A100 (6.67 инчи).телефон случај + Калено стакло со заштитен филм Школка во боја : транспарентна Материјал : меки силиконски TPU Карактеристики : Тенок и лесен : Добра видливост дизајн го задржува природниот изглед на телефонот.Изгледот е тенок, рационализација, и нема да предизвика било јачина на звук на вашиот уред.Меки и не-deformable : производот е направен од високо-квалитет TPU материјал.Високо флексибилен мобилен телефон случај нема да се деформира, откако ќе бидат отстранети и стави назад постојано.Многу еластичен материјал дава силна заштита.Калено стакло екран заштитник : Карактеристики : HD : На калено филм е направен од високо-квалитетни материјали и стакло е покриен со светлината-емитирачки кристали со стабилна структура.Осигурете се дека телефонот е со максимална јасност.Издржливи : високо-квалитетна анти-отпечаток, нема странски прашање, нема меурчиња, лесно да се инсталира.Повеќе чувствителни на допир и побрза реакција брзина.Пакет на Информации : 1 * Меки Силиконски Случај 1 * Калено стакло со некоја заштитна фолија 1 * Професионално чистење комплет Совршен по-продажбата на услугата механизам : За квалитетот на производот прашања, ние нудиме 30 дена безусловна врати/размена на услуга.Ако имате какви било прашања или предлози во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Јас ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ние се стави задоволството на клиентите прво и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите