.

.

SHUNDA Случај за Samsung Галакси S20 Ултра, Жени, Девојки Симпатична Bling Искра жив песок Покрие Shockproof TPU Случај за Samsung Галакси S20 Ултра (6.9 инчи) - Розова + Виолетова

SHUNDA Случај за Samsung Галакси S20 Ултра, Жени, Девојки Симпатична Bling Искра жив песок Покрие Shockproof

мислење на клиентот:

DEN 1495.20
Достапност
Во достапна форма

Само компатибилни со Samsung Galaxy S20 Ултра (6.9").луксузна bling случај се направени од Високо-квалитетна мека TPU материјал, добар контакт и потпора.Шарени сјај и геометриска foils се исполнет во задниот поклопец, дава телефон гламурозен изглед.Екранот усна дизајн лифтови вашиот телефон надвор од земјата за да се заштити од оштетување на екранот или на камерата леќи на камерата.Шок апсорпција, Анти-нула и анти-отпечаток, го заштитите вашиот телефон од капки и шокови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите