.

.

SHUNDA Случај за iPhone 8, Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај Магнетни Свитлива Стојат Еластична Маска за iPhone 8 4.7 - Виолетова

SHUNDA Случај за iPhone 8, Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај Магнетни Свитлива Стојат

мислење на клиентот:

DEN 147.36
Достапност
Во достапна форма

【Компатибилен】Специјално Дизајнирани За i Phone 8 4.7". 【Заштита】комбинација на работ TPU и вграден КОМПЈУТЕР може да се заштити вашиот телефон од паѓање, гребење и судир. 【Камера и екран заштитник】 Лифт работ на телефон и камера од 1.2 mm за да се спречи гребење на телефон и камера. 【Прецизно сечење】Целосен пристап до сите порти, копчиња и камери, без отстранување од случајот. 【Компатибилен со автомобил заградата】вградениот метален магнетен лист, кои директно можат да се додадат на автомобилот магнетни заградата. ① PC+TPU ② Изградена-во заградата ③ вградениот метален магнетен лист се Заштити Телефонот Од Паѓање, Прашина И Дневна Штета Пакетот Вклучува : Телефон случај x 1 (Не Вклучувајќи Мобилен Телефон).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите