.

.

SHUNDA Случај за полнење за Motorola Мото G 5G Плус, СТП Кожен Паричник Флип Заштитна Телефон Случај Покрие со Картичка Слотови Shockproof Капакот за полнење за Motorola Мото G 5G Плус

SHUNDA Случај за полнење за Motorola Мото G 5G Плус, СТП Кожен Паричник Флип Заштитна Телефон Случај Покрие

мислење на клиентот:

DEN 330.24
Достапност
Во достапна форма

[Компатибилност] Паричникот случај специјално дизајнирани за полнење за Motorola Мото G 5 G Плус. [Материјал] Направен од високо-квалитет СТП кожа и меки TPU, ултра-тенки двострано школка за заштита минимизира волумен и тежина и не се зголеми премногу оптоварување за време на употреба. [Погодно] Лесно да пристапите до сите копчиња, камери, звучници, и конектори, и можете да го полните без отстранување на случај.Прецизни засеци за да се задржи функции целосно достапни. [Мулти-функција], Вклучувајќи картичка џеб слот, може да се сместат вашата кредитна картичка, лична карта, визит картичка, со hands-free приказ на заградата на функцијата, може да се поддржи вашиот мобилен телефон, кога гледате филмови, читање е-книги, или гледање на презентации. [Заштита] надворешниот слој на СТП кожа обезбедува максимална заштита од гребнатини и триење.Мекото внатрешниот слој на TPU може да го намали влијанието на телефонот на телефонот кога тој е намален.Моќен магнет го чува затворена за да се обезбеди сигурноста на вашите лични предмети.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите