.

.

Hodywin Случај за Xiaomi Mi 10T 5G, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof Случај за Xiaomi Mi 10T 5G 6.67 (Сребро)

Hodywin Случај за Xiaomi Mi 10T 5G, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение

мислење на клиентот:

DEN 1596.00
Достапност
Во достапна форма

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof Случај е специјално дизајниран за Xiaomi Mi 10 T 5 G 6.67".Високо-квалитетен материјал : Алуминиум во заградата (фирма поддршка), CD печ (магнетни возило опрема), тешко PC (шок апсорпција и пад отпор), карбонски влакна текстура технологија (Не се лизга), мека TPU (Shockproof).Целосна заштита : екран и камера заштита, на раб на телефонот случај е поголема од камера и екран за да се избегне триење и абење на телефонот.Анти-падот и анти-вибрации : воено-одделение капка-доказ, и меки и тврди, изградена-во воздушни перници во четирите агли, ефикасно да се заштити телефонот.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите