.

.

Samsung Галакси S21 5G Случај Портокал Цвет Флорални Цвет Дизајн Тенок Хибрид TPU Браници Целосна Заштитна Shockproof Телефон Покрие со Lanyard Вратот Рака за Жени, Девојки за Samsung

Samsung Галакси S21 5G Случај Портокал Цвет Флорални Цвет Дизајн Тенок Хибрид TPU Браници Целосна Заштитна Shockproof

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Портокал Цвет Флорални Случај за Samsung S21 5 G,поддршка за безжично полнење со случајот е вклучено.Класични Шик дизајн : Сјајни површината Модел дајте му на вашиот Телефон со поинаков изглед и да се обезбеди целосна тело за заштита за вашиот мобилен телефон.Доаѓа со Вратот Рака Lanyard за слободни рацете,која е совршен придружник за секој кој има да се координираат и организираат многу работа, деца или готвење.Одлично решение за спортски фанови, концерт на посетителите, наставници, ученици, љубители на планинарењето, пензионери, патниците или секој кој сака лесен пристап до својот мобилен телефон.Анти пропадна дизајн и Воскресна копчето : Совршен cutouts за звучници, Подобар стисок не падне лесно, покрена копчето за сите контроли и карактеристики.Оваа задната корица има лесен пристап до сите контроли и карактеристики со точен cutouts за копчиња, звучници, камера и други пристаништа, лесен за употреба и инсталација без алатки потребни.Убаво кул симпатична флорални Samsung S21 5 G браник покрие случај за жените, трајни производи направени од страна на премиум висок квалитет на печатење технологија го прави Печати Живописни и никогаш нема да згаснат.4 агли направени од премиум TPU ефикасно се апсорбираат шокови и 2 MM покрена рабовите дизајн за екран и камера обезбедуваат совршена заштита од случаен капки, штети, удари и други дневна штета.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите