.

.

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Snap На Тешко Школка Случај Задниот Поклопец со Екран Комплет за Чистење на Кожата за Леново K8 Плус - Конекто?

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Snap На Тешко Школка Случај Задниот Поклопец со Екран

мислење на клиентот:

DEN 351.60
Достапност
Во достапна форма

Дизајнер случај за Леново K8 Плус е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен snap на школка случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Леново K8 Плус.Shockproof задниот поклопец за вашиот Леново K8 Plus Ultra light уште Ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Леново K8 Плус тенок заштитен случај е Ултра тенок случај го штити вашиот Уред од секојдневниот носат и солза.Вклучени AMZER екран чистење комплет нежно чисти вашиот Уред и да го чува бесплатно на smudges, нечистотија и прашина.Персонализирајте го вашиот Леново K8 Плус, додека да го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко Школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, Обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Леново K8 Плус со дизајнер случај.Вклучени AMZER екран Чистење комплет е идеален за безбедно и брзо се чисти вашиот уред и други прецизни оптика.Овој комплет вклучува : - 1 микрофибер крпи за Чистење (6x6in/ 15x15cm), 1 за еднократна употреба на Алкохол Првично подлога за Чистење брише (2.36x2. 36in/6x6cm), 1 нула картичка (2.16x3. 34in/5.5x8. 5cm), 1 Де-бришење прашина бришење прашина филм (3.26x6. 49in/8.3x16. 5cm).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите