.

.

SHUNDA Случај за Samsung Галакси S22 Ултра, Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај Магнетни Потпирачот Покритие за Samsung Галакси S22 Ултра 6.8 - Црна

SHUNDA Случај за Samsung Галакси S22 Ултра, Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај Магнетни

мислење на клиентот:

DEN 724.80
Достапност
Во достапна форма

Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај, специјално дизајнирани за Samsung Галакси S22 Ултра.Мекото TPU силикони е лесно да се размонтираат и инсталирате.Заштита на телефонот од гребнатини и удар.Мекото микрофибер поставата внатре помага да се заштити телефонот.Поставените усните на екран и камера заштита се за 0.5 mm висок, што може да се заштити телефонот екран и камера од гребнатини.Вградениот метален магнетен лист може да биде прикачен на автомобил, има силна адсорпција сила, и не е лесно да падне, така што може да се вози на автомобил повеќе безбедно.Вграден-во заградата Тоа Може да Ротира Слободно 180°Флип Виткање,360°Ротари Ротација, Лесен За Употреба.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.Карактеристики : ① TPU мека лушпа, лесно да се размонтираат и инсталирате.Заштита на телефон од гребење. ② Вградениот метален магнетен лист, силна адсорпција сила, не е лесно да падне.Го прават возењето побезбедно. ③ На поставените усните на екран и камера заштита се за 0.5 mm висок, што може да се заштити телефонот екран и камера од гребнатини. ④ Изградена-во заградата Тоа Може да Ротира Слободно 180°Флип Виткање,360°Ротари Ротација, Лесен За Употреба.Кутија Содржи : 1 * Телефон Случај за Samsung Галакси S22 Ултра.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите